Listopad 2009

Piráti z Karibiku 4

27. listopadu 2009 v 17:33 | Anett |  Novinky
V jednom časopise jsem se dočetla, že Johnny Depp už nebude hrát v Pirátech z Karibiku. A to proto, že vyměnili scénaristu a tak Johnny už nechce hrát. Na jeho místo by měl nastoupit Robert Pattinson známí ze ságy Stmívání. A štve mě to, protože nikdo nezahraje Jacka Sparrowa tak dobře jako Johnny!!!!

Ale zpátky k tématu.

Na webu osobnosti.cz jsem se dočetla že Johnny za Piráty z Karibiku dostane 33,6 milionů dolarů což je v českých korunách více než 570 miliónů.

Čemu věřit?

A ještě tam prý bude hrát Zac Efron (božeee) a má si střihnout roli Jackova bratra, nebo bratrance? :D

Tak uvidíme kdo tedy bude hrát v posledním díle Pirátů.

Johnny Depp je podruhé nejhezčím žijícím mužem planety

27. listopadu 2009 v 17:24 | Anett |  Novinky

Magazín People letos označil Johnnyho za nejhezčího žijícího muže planety. Poprvé získal tento titul v roce 2003.

"Johnny Depp je člověk, který byl sexy už před deseti roky. A bude sexy i za deset let ode dneška. Je to někdo, kdo je přitažlivý pro mnoho generací žen a to z mnoha různých důvodů a pro mnoho různých typů žen," uvedla k nominaci Kate Coynová z časopisu People.


A jak jsem četla, tak Johnny v jednom rozhovoru sám řekl, že nechápe jak někomu může připadat sexy. Pronesl "nechápu jak můžu být nejvíce sexy mužem planety, je zde více lidí, kteří by tento titul mohli získat, ale já to určitě nejsem".

Tak já myslím, že se Johnny mýlil, protože Johnny je velmi sympatický a moc pěkný :-). A navíc úžasný herec a hudebník.

Zdroj → Osobnosti.cz
Alenka v říši divů

27. listopadu 2009 v 17:10 | Anett |  Filmy

Johnny Depp si zahrál v dalším filmu Tima Burtona. V březnu 2010 má do českých kin přijít film s názvem Alenka v říši divů, kde Johnny ztvárnil postavu Kloboučníka. Po jeho boku hraje partnerka Tima Burtona, herečka Helena Bonham Carter.

Ve filmu dále hrají:

Alan Rickman (Harry Potter, Sweeney Todd)
Christopher Lee
Anne Hathaway
Timothy Spall (Harry Potter, Sweeney Todd)
Noah Taylor (Karlík a továrna na čokoládu)
Mia Wasikowska
Frances de la Tour (Harry Potter)
a další...


Oficiální trailerFotky:


Tak já se těším a určitě zajdu do kina, vypadá to báječně! :)

A tento článek není okopírovaný, psala jsem to sama takže prosím kopírovat pouze s dovolením :-). Díky

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet street

15. listopadu 2009 v 9:50 | JiliAnna |  Filmy
V hlavních rolích:
Johnny Depp (Sweeney Todd/ Benjamin Barker)
Helena Bonham Carter (Mrs. Lovett)

Ve vedlejších rolích:
Alan Rickman (soudce Turpin)
Timothy Spall (biřic Bamford)
Jayne Wisener (Johanna)
Jamie Campbell Bower (Anthony)
Ed Sanders (Toby)

Režie:
Tim Burton

Hudba, texty:
Stephen Sondheim

Scénář:
John Logan

Námět:
Stephen Sondheim
Hugh Wheeler
Christopher Bond

Obsah:
Benjamin Barker - londýnský holič - je nespravedlivě zatčen a vyhnán z města soudcem Turpinem, jemuž se zalíbila Barkerova žena. Po odchodu Benjamina Barkera se soudce pokusí jeho ženu a dceru získat. Po patnácti letech se Banjamin vrátí do Londýna, ovšem pod jiným jménem: Sweeney Todd. Připluje na lodi mladého námořníka Anthonyho. Po návratu navštíví krámek s pirohy paní Lovettové, která mu řekne, že se jeho žena Lucy otrávila. Sweeney chce vykonat pomstu - zabít Turpina.
Anthony se mezitím zamiluje do Sweeneyho dcery Johanny. (O tom, že je to Sweeneyho dcera namá ani ponětí.) Není však sám. Johannu si chce vzít soudce Turpin - její "pěstoun".
Anthony však nic nedbá toho, že mu Turpin dává jasně nasrozumněnou, že Johanna není k mání.
Sweeney zatím zabíjí prvního člověka. Signora Pirelliho, jež byl jaho dávným žákem a rozhodl se ho vydírat. Paní Lovettovou napadá, že by Sweeney mohl zabíjet všechny své klienty a ona by z nich dělala masové pirohy. Po uskutečnění tohoto plánu se z jejího krámku rázem stane oblíbený a navštěvovaný podnik.
Anthony se chystá odvést Johannu od Turpina a dočasně ji skrýt u Sweeneyho, který stále ještě čeká až se mu naskytne příležitost k pomstě. Takhle může soudce nalákat do svého holičství. Před navštěvou soudce Sweeney zabije bláznivou žebračku. Pak si ale uvědomí, že to byla jeho žena. Naštve se na paní Lovettovou, jelikož mu neřekla pravdu a hodí ji do pece. Sweeneyho pak zabije Toby - chlapec, jež je pozůstalým po Pirellim.
Anthony a Johanna mohou utéct, protože jim to umožnil Sweeney zabitím Turpina.
..."...Never Forget, Never Forgive..."...

Můj pohled na film:
Nemám ráda morbidní thrillery a ještě ke všemu muzikály, ale toto je něco jiného. Přestože byl tento film na můj vkus příliš brutální a libující si v nechutnostech (nejen kanibalismu), moc se mi líbil!Zaujala mě hlavně pointa, příběh a zápletka. Dále také nádherně ponurá hudba. Jak říkám - muzikály moc nemusím - třeba na takový HSM bych neměla žaludek, ale to se se Sweeneym nedá srovnat! Hudba k tomuto filmu je nadíru pasující! Vypráví vlastně samaosobě příběh. Vždycky, když ji poslouchám (což je mimochodem poměrně často), je to, jako bych se znova a znova dívala na samotný film. Dále mě překvapil Johnnyho zpěv. Neřekla bych do něj, že je tak skvělý zpěvák. Tím jsem mu uchoslyšně křivdila;-) Stejně tak Helena Bonham Carter. Měla jsem Johnnyho vždycky docela ráda, ale nikdy jsem se o něj a jeho filmy moc nazajímala, ale to se změnilo po zhlédnutí tohoto filmu. Johnny je prostě nejen idol spousty žen a dívek (možná i chlapců a mužů), ale taky dokonalý herec. Mám pečlivě prostudované jeho rysy posuňky i mimiku:-D Nedávno jsem si zpaměti chtěla něco nakreslit. Neměl to být Johnny, ale kdokoli se na to podíval, řekl: "Jé, to máš úplně stejné. Ten Johnny se Ti moc poved!" :-) No, ale zpátky k filmu.
Další věc, která mě tolik zaujala byly kostýmy, masky a celkový design. Oblečení, budovy,... prostě všechno do toho prostředí perfektně zapadá. No nic, nevím, co dále napsat. Snad jen, že tento film je dalším dílem vycházejícím ze spolupráce dvou géniů:Burtona a Deppa a opět poukazuje na krásu výtvorů této filmové dvojice.

Oblíbená scéna:


↑↑↑
Zaměřte se obzvlášť na úsek 2:18 - 2:47.
Strašně se mi líbí, jak Johnny zahrál ten odpor, s jakým se chystá k polibku paní Lovettové:-)
Jinak se mi taky líbí scény z Epiphany.

Trailer:


Plakát:


Okopírováno z mých osobních stránek. Nevidím důvod, proč bych to měla psát znova;-)

Kalendáře na rok 2010

11. listopadu 2009 v 15:07 | JiliAnna |  Novinky
Není to zas taková novinka, ale nevím, kam to zařadit, takže, tak. Na internetu se prodávají kaledáře s Johnnym Deppem na rok 2010. Tady máme příklady dvou z nich:

První z kalendářů najdete tady: http://www.curepink.cz/produkt/johnny-depp295-x-420-mm-kalendar-2010/film-242831/?CatID=7. Chtěla jsem sem rovnou dát obrázek kalendáře, ale nejde to. Takže tento kalendář stoji 199 Kč a jeho součástí je dvanáct samostatných nálepek.

A toto je druhý:

Objednat si ho můžete zde: http://www.curepink.cz/produkt/johnny-depp295-x-420-mm-kalendar-2010/film-242831/?CatID=7. Cena je opět 199 Kč, ale tentokrát je kalendář bez nálepek.